احیای سالن های همایش در مرکز آفرینش ها

IMG 20190922 WA0010

سالن های همایش مرکز آفرینش ها با همکاری بانک آینده در حال بازسازی و تجهیز به سیستم های حرفه ای است. به گزارش مرکز روابط عمومی مرکز آفرینش ها، «مهدی مقدم» معاون اجرایی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری درباره روند اجرایی بازسازی سالن ها گفت: عملیات بازسازی و تجهیز سالن «بهنام» که در واقع سالن اصلی مرکز به حساب می آید پیشرفت 60 تا 70درصدی داشته است. در حال حاضر کارهای نصب سیستم صوتی و ساخت آوانسن هم در حال انجام است.

وی با بیان اینکه کار تعمیرات سالن ها با شروع هفته ملی و روزجهانی کودک متوقف شده است، افزود: بعد از برنامه 16 مهر و برگزاری مراسم روز جهانی کودک در این سالن، مجددا عملیات بازسازی با تجهیز پل نور، رنگ کردن سقف، اتاق گریم حرفه ای و پشت صحنه از سر گرفته می شود.

مقدم در ادامه به احیای اتاق فرمان بلااستفاده این سالن اشاره کرد و گفت: با همکاری بانک آینده این اتاق فرمان به حرفه ای ترین شکل ممکن تجهیز و تبدیل به یکی از بهترین اتاق فرمان های کشور می شود.

وی درباره دیگر سالن همایش مرکز آفرینش ها به نام «غدیر» عنوان کرد: در مرحله بعدی بازسازی، تعمیر سالن غدیر در دستور کار است. قرار است به شکلی حرفه ای امور فنی این سالن نیز تعمیر و تجهیز شود که در این راستا سیستم صوتی جدید جانمایی و نصب می شود.

معاون اجرایی مرکز آفرینش ها در پایان به سایر عملیات اجرا شده از سوی این معاونت اشاره کرد و گفت: سالن نمایشگاهی این مرکز به بهترین شکل با تعویض کف پوش، رنگ و نصب چیلرهای مناسب احیا شده که از سوی بازدیدکنندگان و مسئولان برگزارکننده نمایشگاه های مختلف تاکنون مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین حوض و آبنمای سالن به زودی به بهره برداری می رسد.