برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی معرفی می شوند

photo 2019 12 25 19 10 24

برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی ۱۱ دی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، اسامی برگزیدگان در بخش‌های ثبت طرح اسباب‌بازی و مجوز تولید اسباب‌بازی و همچنین بخش عروسک‌ها در آیینی با حضور مسئولان کانون ساعت ۱۴ تا ۱۶ روز چهارشنبه ۱۱ دی در سالن شهید بهنام محمدی مرکز آفرینش‌ها اعلام می شود.

 ۲۷۶اثر برای کسب مجوز تولید و ۵۱۱ طرح دربازه زمانی ابتدای سال ۹۷ تا آذر سال ۹۸ در شورای نظارت بر اسباب‌بازی ثبت شده و تعداد ۱۲۸ اثر با اعلام فراخوان جشنواره ثبت‌نام کرده‌ بودند.

از برنامه‌های روز پنجمِ پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، کارگاه «برندسازی، بازاریابی و فنون فروش موفق صنعت اسباب‌بازی» با حضور بهنام زنگی، علیرضا احمدیان و سیدبدرالدین احمدی صبح از ساعت ۹ تا ۱۱ در سالن یک کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

همچنین در همین روز، مراسم شادیپیمایی عروسک‌ها ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۳ برگزار خواهد شد.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با شعار «تمرین زندگی» از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۹ میزبان علاقه‌مندان در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران خواهد بود.

پربیننده ترین ها   نگارخانه شهید طاها اقدامی
  m1
کارگاه های هنری   گالری
  • حیوانات دانشمند ردیابی شدند
  • داستان عیار جوان د پسر نان و نمک
  • روایت محمدرضا شمس از ضحاک
  m2
در حال اجرا پیش رو
  • Now
Now