درخواست دبیرخانه جشنواره ملی اسباب بازی از خانواده ها: صبح‌ها به جشنواره اسباب‌بازی بیایید

863266

دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با صدور اطلاعیه‌ای از خانواده‌ها درخواست کرد در صورت امکان زمان بازدید خود از این رویداد فرهنگی را به ساعات صبح موکول کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، در شرایطی که تا پایان جشنواره ملی اسباب بازی 4 روز باقی مانده است، استقبال گسترده خانواده‌ها از این رویداد فرهنگی موجب شد تمامی سالن‌های نمایشگاهی، سینما تئاتر و فضاهای بازی کودکان در ساعت‌های مختلف به‌ویژه بعدازظهرها مملو از جمعیت شده و این مساله سختی‌هایی را برای بازدیدکنندگان به همراه داشته باشد. از این رو دبیرخانه جشنواره با صدور اطلاعیه‌ای با تاکید بر این‌که حفظ سلامت جسمی و ایمنی کودکان و خانواده‌ها مهم‌ترین اولویت برگزارکنندگان جشنواره است از خانواده‌ها درخواست کرده است که در صورت امکان صبح‌ها از این رویداد بازدید کنند. دبیرخانه جشنواره همچنین از تمدید ساعت فعالیت فروشگاه اسباب‌بازی این جشنواره تا ساعت ۲۱ خبر داده است.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی روزهای ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ هر روز از ساعت ۹ صبح در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران آغاز می‌شود.

پربیننده ترین ها   نگارخانه شهید طاها اقدامی
  m1
کارگاه های هنری   گالری
  • حیوانات دانشمند ردیابی شدند
  • داستان عیار جوان د پسر نان و نمک
  • روایت محمدرضا شمس از ضحاک
  m2
در حال اجرا پیش رو
  • Now
Now