رونمایی از اسباب بازی های جدید در در پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

863297

در دومین روز از پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی سه مجموعه اسباب‌بازی با عنوان «بامیک»، «دانی‌بال» و «دینگو» رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، «پژمان شریفی» در مراسم رونمایی اسباب‌بازی خلاقانه «بامیک» گفت: تقریبا از یک‌سال پیش طراحی چند اسباب‌بازی را شروع کردیم و تصمیم داشتیم محصولات خلاقه را طراحی و تولید کنیم. اسم برندمان هم «آهوک» است که اولین اسباب‌بازی هم عنوان فیل ساختنی را داشت تا اسم جذابی برای مخاطبان داشته باشد.

او ادامه داد: سعی داشتیم در محصول «بامیک» استانداردها و کیفیت جهانی را رعایت کنیم، از همین‌‍‌رو، این اسباب‌بازی به ارتقا مهارت کودکان کمک می‌کند و برای دست‌ورزی بسیار مفید است. برای این مجموعه، دفترچه راهنما قرار داده شده که به بازی‌کنندگان آموزش می‌دهد با لگوها چه نوع بازی‌هایی می‌توانند انجام دهند. مدل‌های خاصی همانند ماشین، حیوانات و... را با این سازه‌ها می‌توان ساخت.

لگوهای رنگارنگ

«محمدرضا لواسانی» طراح و تولیدکننده بازی «دانی‌بال» در رونمایی محصولش گفت: اصل بازی «دانی‌بال» اروپایی است، شاید قطعات لگو به ظاهر آسان باشد اما در واقع نزدیک به 3 ماه زمان برد تا لگوها را طراحی کنیم و بعد در مراحل تولید هم زمان زیادی را صرف کردیم تا قالب‌سازی و تزریق اسباب‌بازی و نوع کیفیت را پیاده‌سازی کنیم، با توجه به این‌که در حوزه روان‌شناسی هم به صورت آکادمیک تحصیل کردم در نوع رنگ‌ها هم دقت زیادی داشتیم، حتی رنگ‌هایی که برای تولید اسباب‌بازی استفاده کردیم همه بهداشتی است که اگر کودکی قطعه‌ای را در دهانش بگذارد، خطری برایش ندارد.

پربیننده ترین ها   نگارخانه شهید طاها اقدامی
  m1
کارگاه های هنری   گالری
  • حیوانات دانشمند ردیابی شدند
  • داستان عیار جوان د پسر نان و نمک
  • روایت محمدرضا شمس از ضحاک
  m2
در حال اجرا پیش رو
  • Now
Now