تاکید وزیر آموزش و پرورش بر حضور خانواده ها در جشنواره اسباب بازی

862682

وزیر آموزش و پرورش در آیین گشایش پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با تاکید بر نقش بازی و اسباب‌بازی در آموزش و یادگیری گفت: از خانواده‌ها دعوت کنم تا به این جشنواره بیایند. حضور در این جشنواره و استفاده از اسباب‌بازی فقط برای پر کردن اوقات بچه‌ها نیست، این‌جا به شکل‌گیری آینده‌شان کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، حاجی امیری افزود: بازی و اسباب‌بازی می‌تواند مجالی برای زیستن شرافتمند افراد جامعه به وجود بیاورد و به تمایلات عاطفی و روانی بچه‌ها شکل می‌دهد. مجالی که در آن احساسات‌شان پرورش یافته و نمایش داده شود. بازی این فرصت را فراهم می‌کند تا ارتباطات‌شان را با دیگران تقویت کنند. بازی مهارت حرکتی را با شادی و لذت توسعه می‌دهد.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با تاکید بر شعار «تمرین زندگی» با حضور «محمد نهاوندیان» معاون اقتصادی رئیس جمهور «محسن حاجی میرزایی» وزیر آموزش و پرورش «فاضل نظری» مدیرعامل کانون پرورش فکری «محسن حموله» دبیر پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، جمعی از مدیران کانون پرورش فکری، لیلی رشیدی، گلاره عباسی و اصحاب رسانه صبح روز شنبه 7 دی 1398 در سالن تخصصی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آغاز به کار کرد. این جشنواره از 7 تا 13 دی از ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برپاست.

پربیننده ترین ها   نگارخانه شهید طاها اقدامی
  m1
کارگاه های هنری   گالری
  • حیوانات دانشمند ردیابی شدند
  • داستان عیار جوان د پسر نان و نمک
  • روایت محمدرضا شمس از ضحاک
  m2
در حال اجرا پیش رو
  • Now
Now