فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان مرکز علمی کاربردی کانون

836018

دانش آموختگان مقطع کاردانی و کارشناسی حرفه ای مرکز علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جشن فارغ التحصیلی گرفتند. به گزارش روابط عمومی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون «مصطفی مومنی» سرپرست مرکز علمی کاربردی کانون پرورش فکری در مراسمی از تمامی فارغ‌التحصیلان در 6 سال گذشته، مدرسان و معاون آموزش در این مرکز با اهدای لوح قدردانی، تجلیل کرد. در بخشی از این آیین مومنی خطاب به دانشجویان این مرکز گفت: در رشته «تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان» بحث‌ها و گفت‌وگوهایی همچون چگونه رفتار کردن با کودکان و نوجوانان و ویژگی‌های یک مربی خوب را آموختید که می‌توانید بیشترین بهره را در زندگی از آن ببرید.

در این نشست «نسرین سجادیان» مدیرکل آموزش و پژوهش و «افسون امینی» مدیرکل آفرینش‌های فرهنگی کانون به همراه اساتیدی چون علی خانجانی، ملک چیذری، پروین بنی‌هارونی، مجید بهشتی و بهمن کاظمی حضور داشتند. جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان مرکز علمی کاربردی کانون روز ۹ شهریور۱۳۹۸ در سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار شد.

مرکز علمی کاربردی کانون از بهمن سال ۱۳۹۲ شروع به پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی حرفه‌ای در رشته «تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان» کرد و در سال ۱۳۹۶ دانشجویان مقطع کارشناسی حرفه‌ای همین رشته نیز به آن اضافه و اکنون فارغ‌التحصیل شدند.