افتتاح نمایشگاه عکس «بچه‌های اربعین»

873527

نمایشگاهی از آثار برگزیده نخستین مهرواره عکس «بچه‌های اربعین» از چهارشنبه ۲۳ بهمن همزمان با اربعین شهادت سردار سرافراز اسلام «حاج قاسم سلیمانی» در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون، از میان ۴۵۹ اثر ۹۵ عکاس نوجوان (زیر ۱۸ سال) و بزرگسال از ۱۸ استان کشور که به دبیرخانه این مهرواره ارسال شده بود، ۵۵ اثر به نمایشگاه راه پیدا کرده است.

این آثار در 2 بخش نوجوان و بزرگ‌سال از سوی علیرضا کریمی‌صارمی، محمد ستاری و مامک یحیی‌پور داوری و برگزیدگان آن معرفی شدند.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۱ روز چهارشنبه ۲۳ بهمن با حضور «محمدرضا زمردیان» معاون فرهنگی کانون، «انسیه موسویان» مدیرکل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون، داوران، برگزیدگان و تقدیرشدگان این رویداد هنری در نگارخانه شهید محمدطه اقدامی در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون برگزار می شود.

علاقمندان تا روز ۲۲ اسفند از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ می توانند از این نمایشگاه در خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری دیدن کنند.

نخستین مهرواره عکس «بچه‌های اربعین» با همکاری اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل و انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد و شرکت‌کنندگان عکس‌های خود را از راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی به این رویداد هنری ارسال کردند.